Biokominki to magia prawdziwego ognia w domu, biurze, a nawet na tarasie lub w mieszkaniu w bloku. Nadają się do instalacji w każdym pomieszczeniu, ponieważ nie wymagają komina i są niezwykle proste w obsłudze, utrzymaniu i czyszczeniu – zamiast drewna używa się do nich specjalnego biopaliwa, dostępnego w wielu różnych wersjach zapachowych, m.in. las, róża, cynamon, wanilia.

Dodatkowym atutem biokominka jest duży wybór modeli oraz bardzo atrakcyjne ceny, które zaczynaja się już od 300-400 zł – to około 10 razy mniej niż tradycyjne kominki!

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży wszystkich komponentów, dowozu i fachowego montażu kominka. Dodatkowo oferujemy krótkie bezpłatne szkolenie z obsługi i konserwacji kominka.

Poniżej przedstawiamy niektóre z dostępnych u nas wkładów biokominkowych. Większość modeli dostępna jest w 3 wersjach kolorystycznych (biel, czerń, granit) oraz różnych rozmiarach (np. 1200, 900, 700, 600, mini). Wszystkie wkłady objęte są 2-letnią gwarancją.

Chcesz wiedzieć więcej i umówić się na bezpłatną konsultację? Wypełnij nasz formularz kontaktowy a skontaktujemy się z Tobą mejlowo lub telefonicznie!