Firma ABC Dino powstała w 1999 roku jako firma produkująca i montująca obudowy kominkowe. Wysoka jakość wykonywanych przez nas kominków, indywidualne podejście do każdego projektu oraz profesjonalne doradztwo pozwoliły nam na szybki rozwój i objęcie pozycji jednego z czołowych producentów obudów kominkowych w regionie.

Dziś firma ABC Dino to ponad 100 m2 powierzchni wystawowej, profesjonalnie wyposażony warsztat oraz wykwalifikowana kadra pracowników.

Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej realizacji indywidualnych zamówień według projektu naszego lub klienta. W ciągłej sprzedaży oferujemy ponad 50 różnych modeli wkładów kominkowych, różnorodne gatunki marmurów i granitów z każdej części świata, materiały budowlane do montażu kominków oraz akcesoria i chemię kominkową.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo niektóre z naszych dotychczasowych realizacji, część oferty obejmującej wkłady kominkowe, klasyczne obudowy oraz portale w stylu angielskim i biokominki. Dla Państwa wygody postaramy się o systematyczne dodawanie kolejnych pozycji na stronie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!