Promocja! Zamów u nas portal wraz z pasującym wkładem kominkowym, a otrzymasz rabat -15% na zakup wkładu! Skontaktuj się z nami już dziś – promocja obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów!

Ręcznie rzeźbione, marmurowe portale kominkowe to ciekawa propozycja dla osób ceniących nieprzemijający, zawsze elegancki styl angielski.

Wykonane są z łatwego w utrzymaniu polerowanego marmuru, który najlepiej pielęgnuje się za pomocą zwykłej wody z mydłem lub specjalnych, szerokodostępnych na rynku past do konserwacji marmurów.

Zgrabne, wąskie portale nie zajmują dużo miejsca, sprawdzają się więc idealnie w mniejszych pomieszczeniach nadając im stylu i elegancji.

Ich długość to ok. 150-160 cm, więc idealnie dobrany do nich wkład nie będzie szerszy niż 80 cm, z prostą szybą klasycznie montowaną od frontu. Do portali doskonale nadają się też certyfikowane EKO wkłady spełniające normy Unijne.

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży wszystkich komponentów, dowozu i fachowego montażu kominka. Dodatkowo oferujemy krótkie bezpłatne szkolenie z obsługi i konserwacji kominka.